Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Ara

Ordu Firmaları sitesi sayesinde, Ordu ili bünyesinde ticaret sicil kaydı bulunan 2800′ den fazla firmaya ulaşabilir, bu firmaların adres ve iletişim bilgilerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Aramak istediğiniz firmayı “Firma Ara” kısmına girerek arayabilir veya firma adından bağımsız şekilde, ilgili “Kategori” ve “Lokasyon” kısmından o bölgeye veya kategoriye ait bütün firmaları listeleyebilirsiniz.
Ordu Firmaları Mobil uyumlu tema sayesinde, ister cep telefonunuzdan isterseniz de tabletinizden kolaylıkla siteye erişebilir, kullanıcı dostu arayüzle istediğiniz bilgileri elde edebilirsiniz. Eğer veritabanımızda firma kaydınız bulunmuyorsa ya da yeni bir firma açtıysanız, menüde bulunan “İletişim” sayfası aracılığı ile bizimle irtibata geçebilir, isteğinize göre standart listeleme veya premium sayfa seçenekleri ile firma bilgilerinizi yayınlayabilirsiniz.

Toplamda 27 ana kategori altında toplanmış 2800′ den fazla firma bilgisiyle Ordu’ nun en kapsamlı firma rehberinden siz de faydalanabilirsiniz! 

Premium sayfa sahibi olursanız, sayfanızda firmanızın detaylı tanıtımını yapabilir, logonuzu ekleyebilir, firmanıza ait fotoğraf ve videoları yayınlayabilir, sosyal medya hesaplarınızı ekleyebilir, müşterilerinizin sizi daha kolay bulabilmesi için 3-D Harita özelliğini kullanabilirsiniz.
Ayrıca “Firma Yetkilisi” butonu sayesinde, müşterileriniz size kolayca ulaşabilirler

Premium üyelik hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız!